Verro-Glass – wyposażenie dla gastronomii: talerze, sztućce, ceramika

 

Firma  „Verro-Glass” jest bezpośrednim importerem pucharków do lodów, deserów
i koktajli, co daje gwarancję najniższych cen w Polsce. 

Wszystkie nasze produkty znajdują zastosowanie w gastronomii, gdyż 
charakteryzują  się  dużą wytrzymałością, można je myć w zmywarkach gastronomicznych.

W  naszej ofercie  posiadamy  ponad 250 modeli pucharków do deserów, koktajli
i drinków, co czyni nas bezkonkurencyjnymi w Polsce, a posiadane stany magazynowe -
ponad 800.000 szt., gwarantują ciągłość dostaw.
Co nas wyróżnia

 

 Konkurencyjne
ceny

 Szeroki wybór
oferowanych produktów

 Gwarancja ciągłości
dostaw

Verro-Glass to hurtownia gastronomiczna, która oferuje profesjonalne, wysokiej jakości wyposażenie lodziarni restauracji i kawiarni. Serwowane na eleganckich talerzach dania czy podawane w gustownych pucharkach desery będą fantastycznie się prezentowały i zachęcą gości do powrotu do lokalu przy najbliższej okazji.


Verro-Glass – hurtownia gastronomiczna

W Verro-Glass wiemy, że na sukces lokalu gastronomicznego składa się wiele czynników – począwszy od odpowiedniego wyposażenia aż po nienaganną obsługę. W naszej ofercie dla gastronomii znaleźć można m.in. produkty szklane czy sztućce, a ponadto karty menu dla kawiarni, lodziarni i restauracji oraz filmy szkoleniowe dla pracowników i kadry zarządzającej.

Szkło gastronomiczne – profesjonalne produkty szklane dla restauracji, lodziarni i kawiarni

Estetycznie i efektownie podane danie nie tylko zachęca do jedzenia, ale przede wszystkim robi wrażenie na gościach restauracji czy kawiarni. Taki efekt pomaga osiągnąć odpowiednio dobrane szkło gastronomiczne. W ofercie Verro-Glass znaleźć można pełną gamę naczyń służących do podawania potraw, w tym talerzyki deserowe, pucharki do lodów czy specjalne słoiczki – coraz chętniej wykorzystywane do serwowania słodkości.


Talerze dla gastronomii – porcelana gastronomiczna

Talerze gastronomiczne są bez wątpienia niezbędnym elementem wyposażenia restauracji, lodziarni i kawiarni. Naczynia dostępne w Verro-Glass idealnie sprawdzą się zarówno do podawania deserów, w tym ciast, tortów czy lodów, jak i dań wytrawnych czy przekąsek. W naszym asortymencie znajdują się także talerze do pizzy, które najlepiej nadają się do serwowania królowej włoskiej kuchni.

Talerze dla gastronomii oferowane w Verro-Glass wykonane są z wysokiej jakości szkła, które cechuje się wysoką wytrzymałością i zwiększoną odpornością na uszkodzenia. Można je bezpiecznie myć w zmywarce, bez obaw o ścieranie czy matowienie. Ceramika, którą można znaleźć w naszym sklepie, doskonale zda egzamin również w domu.

Do wyboru są tutaj talerze o różnych rozmiarach, kształtach i wzorach. Najpopularniejsze modele to talerz Bormioli Rocco Toledo, czyli talerz okrągły, oraz talerz kwadratowy Parma – oba reprezentują ponadczasową klasykę, urzekając śnieżnobiałą barwą i minimalistyczną formą. Taka stylistyka naczyń pozwala niemal dowolnie aranżować potrawy, podając je samodzielnie lub dekorując owocami, zielonymi warzywami czy sosami. W asortymencie posiadamy także talerze o bardziej urozmaiconym wzornictwie, wpisujące się w aktualne trendy.


Wyposażenie lodziarni – pucharki do lodów i talerze deserowe

Nieodłącznym elementem oferty Verro-Glass są artykuły dla lodziarni – pucharki do lodów oraz talerze deserowe. Ułatwiają one podawanie deserów w najróżniejszych kombinacjach, ciesząc zarówno oko, jak i podniebienie gości lokalu. Pucharki do lodów dostępne w naszym sklepie zachwycają różnorodnością – rozpoczynając od klasycznych, przypominających kielich modeli na krótkiej lub długiej nóżce, aż po nowoczesne pucharki w kształcie litery V.


Urozmaicone jest również wzornictwo naczyń. Do wyboru mamy pucharki do lodów i talerze deserowe o powierzchni gładkiej bądź zdobionej geometrycznymi i kolorowymi wzorami. Posiadamy też specjalną kolekcję naczyń dla najmłodszych gości lodziarni i kawiarni. Pucharek do deserów lodowych w kształcie kotka, pingwinka, dinozaura czy niedźwiadka z pewnością zachwyci każde dziecko!


Sztućce dla gastronomii

Idealnym uzupełnieniem szkła dla gastronomii, jakie proponujemy w Verro-Glass, są pasujące do niego sztućce. Tradycyjne widelczyki deserowe, łyżeczki deserowe, łyżeczki do kawy i herbaty oraz długie łyżki do deserów i koktajli – wszystko to będzie nam potrzebne, by móc obsługiwać osoby chcące skorzystać z usług lokalu na miejscu. Z kolei z myślą o serwowaniu potraw na wynos należy zaopatrzyć się w łopatki lub plastikowe łyżeczki do lodów z tworzyw sztucznych.


Karty menu dla kawiarni, lodziarni i restauracji

Podstawą funkcjonowania każdej kawiarni, lodziarni i restauracji powinna być przejrzyście i estetycznie zaprezentowana oferta. Z tego powodu, wybierając szkło do gastronomii, nie możemy zapomnieć o kartach menu. Najlepiej sprawdzą się te, które są wykonane z wytrzymałych materiałów, np. grubego papieru kredowego, dodatkowo pokrytego folią zabezpieczającą menu przed zniszczeniem. Co więcej, karty deserów dostępne w Verro-Glass można dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań oraz oferty lokalu.

Szkolenia dla managerów i pracowników gastronomii

Warto pamiętać, że ocena restauracji, kawiarni czy lodziarni zależy nie tylko od wyposażenia lokalu, ale też od umiejętności jego pracowników. Praca w gastronomii wymaga ciągłego doskonalenia posiadanych zdolności, dlatego warto regularnie korzystać z dedykowanych tej branży kursów i szkoleń.

W naszym sklepie dostępne są filmy szkoleniowe dla managerów i pracowników gastronomii. Kursy na poziomach podstawowym i bardziej zaawansowanym pozwalają nauczyć się sprawnie przygotowywać najpopularniejsze desery, a także poznać najważniejsze zasady obsługi kelnerskiej czy poprawić kompetencje managerskie.

Verro-Glass ©